Jumbo (2,86 kg) Scitec Nutrition

29,10EUR

Prosím vyberte:

  

Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom
“JUMBO znamená: VEĽKÝ! JUMBO znamená: SILNÝ! ”


Bolo zistené, že ľudia majú pri snahe budovania svalstva sklony k preceňovaniu svojho skutočného denného príjmu živín. Inými slovami, jedia menej, než si myslia a než je potreba k rovnomernému a signifikovanému vývoju. Každý hľadá zázračnú látku, pričom zabúda na fakt, že nič nie je účinnejšie, než konzistentný príjem dostatočného množstva kalórií, energizujúcich sacharidov a svalstvo budujúcich bielkovín. Táto skutočnosť spolu s tým, že mnoho športovcov si nedá tú námahu, aby si viedli stravovací denník znamená, že pre väčšinu z nich zostane najlepšou praktickou možnosťou každodenné užívanie podobných nápojov, akým je JUMBO, ktorý skutočne môže pomôcť k zabezpečeniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj. S obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke a s veľkou dózou energetickej bomby „6-carb“ matrixu, JUMBO poriadne vytuninguje rovnicu príjmu potravy!

Pri vyhotovení produktu JUMBO sa použila srvátková bielkovina. Je zdrojom bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre vznik tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto JUMBO prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.٭
Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

JUMBO obsahuje aj našu sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami.

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.٭ Formulu sme vylepšili aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny.

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek.٭ Produkt sme na záver skompletizovali BioPerine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia.

JUMBO vôbec neobsahuje umelé sladidlá a neobsahuje samozrejme ani aspartám!

*Vedecky dokázané tvrdenia, povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Dávkovanie:
Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 celú dávku (5 plných odmeriek) produktu JUMBO. Doporučenú dávku je potrebné užívať rovnomerne počas celého dňa.

Veľkosť 1 dávky: 5 odmeriek (220 g)
Počet dávok v balení: 13 dávok

Upozornenie:

Uschovajte na chladnom a suchom mieste.

Veľkosť 1 dávky 220 g (cca 5 vrchovatých odmeriek):
Kalórie 915
Kalórie z tuku 54
Celkom Tuk 6 g
Nasýtené tuky 2 g
Cholesterol 50 mg
Sodík 68 mg
Draslík 122 mg 3%
Celkom Sacharidy 150 g
Cukry 37 g
Vláknina 5 g
Bielkoviny 50 g
"6-CARB" MATRIX 147 g
Dextróza, Palatinose (isomaltulóza: nízky glykemický index sacharidov), ovsená múka, maltodextrín, fruktóza, Vitargo ® [patentovaný sacharid vysokej molekulovej hmotnosti od škrobu: priemerná molekulová hmotnosť 500,000-700,000]


Značka/Výrobca: Scitec Nutrition
Kód: SCN095


Copyright © 2015 Gym.sk. Powered by Zen Cart