O nás

Vážení zákazníci,

spoločnosť Duvlan s.r.o. patrí medzi popredných internetových predajcov fitness zariadení na Slovensku a v Česku. Na internetovom trhu sme začali pôsobiť vo februári 2006 pod pôvodným názvom PRO-GYM, následne v júli 2007 vznikla spoločnosť Duvlan s.r.o.

Sme výrobca a distributór značky DUVLAN, ktorá predstavuje najvýhodnejší pomer kvality a ceny na trhu. Sme výhradný distribútor fitness zariadení značiek BH Fitness, Diadora, Champion, Sprinter a G-Fitness na Slovensku.

Našim zákazníkom ponúkame jednoduchý a tiež výhodný nákup posilňovacích zariadení a športových potrieb prostredníctvom internetu. Všetky ceny uvedené na stránke GYM.SK sú konečné (vrátane 20% DPH).

Nakupovanie v našom virtuálnom obchode vám prináša hneď niekoľko výhod:

VÁŠ ČAS - Nakupovanie cez internet šetrí váš čas, keďže za tovarom nemusíte nikam cestovať. Náš obchod nemá žiadne otváracie hodiny, otvorené máme non – stop. Tovar vám doručíme až domov.

VAŠE PENIAZE -
Vďaka nižším prevádzkovým nákladom v porovnaní s klasickými predajňami, čo sa v konečnom dôsledku prejavuje aj v cenách nášho tovaru, šetríme vaše peňaženky. Našou predajnou filozofiou sú nízke ceny a vysoký obrat predaja.

ZĽAVY -
Pravidelne pre vás pripravujeme množstvo akciových cien jednotlivých produktov. Na vašu žiadosť ( pri registrácii, alebo v nastaveniach vášho účtu ) vás budeme informovať o novinkách a aktuálnych zľavách na našom serveri.

POHODLIE -
U nás môžete nakupovať priamo z vášho domova, alebo z akéhokoľvek iného miesta na našej planéte. Stačí vám len internetové pripojenie.

ODPOČET DPH -
živnostníci a podnikatelia si majú možnosť odpočítať 20% DPH z ceny tovaru, nakoľko sme platcami DPH. Súčasťou každej našej zásielky je priložená faktúra.

Všetky výživové prípravky ponúkané v našom on-line obchode sú testované, nie sú zdraviu škodlivé a ich predaj je povolený na území Slovenskej republiky. Záručná doba prípravkov je uvedená na ich baleniach. Pri posilňovacích zariadeniach je záručná doba daná zákonom, t.j. 2 roky odo dňa dodania tovaru zákazníkovi (pokiaľ nie je uvedená predĺžená záruka).

Vážime si každého zákazníka a každému venujeme osobitnú pozornosť!

Copyright © 2016 Gym.sk. Powered by Zen Cart